Celem działania naszego biura jest dostarczenie merytorycznego wsparcia każdemu przedsiębiorcy niezależnie od branży, w której działa, formy prawnej, skali działania czy też etapu rozwoju jego firmy. 

Biuro Rachunkowe E&K Consulting s.c. w Krakowie działa na rynku od 2005 roku.  Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na owocną pracę z podmiotami gospodarczymi bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, branże oraz formę prawną. 

Posiadane certyfikaty księgowe udzielone przez Ministra Finansów o numerze 10087/2005 oraz 62142/2013 dają nam uprawnienia do świadczenia usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów – rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.

Wykazujemy się biegłą znajomością przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy.  Współpracujemy z zespołem radców prawnych, adwokatów oraz z biegłym rewidentem.  Prowadzimy obsługę w języku polskim oraz niemieckim.

Nadrzędnym celem jest dla nas przede wszystkim dobro naszych Klientów. Wszystkie powierzone nam sprawy prowadzimy w sposób rzetelny, zgodny z obowiązującymi przepisami podatkowymi a każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny.

Oferta naszego biura księgowego adresowana jest do osób chcących bezpiecznie prowadzić swoją działalność oraz skoncentrować się na rozwoju własnej firmy.

Biuro Rachunkowe E&K Consulting s.c. świadczy profesjonalne usługi księgowo – kadrowe dla firm znajdujących się na terenie całego kraju. Wszelkie koszty związane z przesyłkami pocztowymi oraz kurierskimi są przez nas pokrywane.  

 

E&K Consulting s.c. to rzetelność, sprawność i skuteczność, a przede wszystkim profesjonalna i miła obsługa.

Ty zajmij się biznesem...

Nie trać czasu na analizy podatkowe - zajmie się tym nasz zespół, tak abyś Ty mógł poświęcić się całkowicie rozwojowi twojej firmy. 

Zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować ofertę do klienta.


Zobacz ofertę

uikit